Aktuálně

Ekofarma

 videospot

Ekofarma Javorník

>>> jídelna, přihlášení <<<

PenzionSirné knoty

  • používají se hlavně k síření  skladovacích nádob, sudů, demižonů na vína, dezinfekci včelích plástů a menších skladovacích prostor.
  • použití spočívá v jejich zapálení v určitém prostoru, čímž se vyvíjí oxid siřičitý, který ničí škodlivé mikroorganizmy.
  • vyrobeny na základě mikroskleněných vláken – nekapavé.
  • jsou plátky papíru, na kterých je rovnoměrně nanesena vrstva síry. Při síření se plátky zavěsí na drát, od okraje zapálí a pověsí do nádoby (prostoru).

 

Sirné knoty-široké

jsou plátky papíru, na kterých je rovnoměrně nanesena vrstva síry. Velikost plátku je 18 x 4 cm . Na síření se doporučuje 1-2 plátky na 1 hl.. Při síření se plátky zavěsí na drát a od horního okraje se zapálí. Balení v krabičkách 0,40 kg, v kartonu 30 krabiček, karton 12 kg.

Sirné knoty-úzké

jsou plátky papíru, na kterých je rovnoměrně nanesena vrstva síry. Velikost plátku je 18 x 2 cm. Na síření se doporučuje 1 – 2 plátky na 0,5 hl. Balení v krabičkách 0,20 kg, v kartonu 55 krabiček, karton 11 kg.

Sirné knoty-balíčky

jsou plátky papíru, na kterých je rovnoměrně nanesena vrstva síry. Velikost plátku je 18 x 3 cm. Na síření se doporučuje 1 – 2 plátky na 0,5 hl. Balení – eurosáčky 40g, v kartonu 150 ks balení, karton 7,5 kg.

KONTAKT:

vedoucí výroby: Kolínková Marie

tel. 577 002 356, 737 220 029

e-mail: kolinkova@javor-st.cz

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se