Aktuálně

Ekofarma

 videospot

Ekofarma Javorník

>>> jídelna, přihlášení <<<

PenzionMLÉKÁRNA

Firma JAVORNÍK-CZ ve Štítné nad Vláří zahájila provoz malé mlékárny, ve které vyrábí kvalitní výrobky pouze z čerstvě nadojeného mléka od našich dojnic, které se pasou a jsou chovány v oblasti CHKO Bílé Karpaty, v systému ekologického zemědělství. Otevřením této mlékárny chceme navázat a obnovit tradici tradičního ručního zpracování mléka.

Zaměřuje se především na výrobu čerstvých sýrů, tvarohu, jogurtů, jogurtových a kysaných nápojů. Mléko zpracovává pouze šetrnou pasterizací bez používání homogenizace. Mléko ve výrobcích si tak zachovává původní vlastnosti a biologickou hodnotu.

Výrobky neobsahují žádné přidané konzervační látky mimo kuchyňské soli, která sýrům dodává chuť. Proto tyto výrobky doporučujeme i pro zdravou výživu dětí- viz. rozbor mléka

Klademe důraz na kvalitu a prospěšnost zdraví a výrobky odpovídají nárokům současného spotřebitele – vysoký obsah bílkovin, vápníku a ušlechtilých mléčných kultur.

Výrobky si můžete objednat a zakoupit přímo v naší prodejně. O dalších místech, kde si budete moci výrobky zakoupit vás budeme informovat.

KONTAKT: 

Vedoucí mlékárny: 

Ing. Marta Buzašová, tel.: 736 528 036


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se